czwartek, 3 grudnia 2009

Świąteczne kartkowanie :)


No dobra- to sobie świątecznie pokartkowałam :)

Mam jeszcze trochę papierów, dodatków i pierdółek, pomysłów w głowie na ich wykorzystanie jeszcze więcej, więc nie mówię ''nie'' jeśli trzeba będzie jeszcze coś dokartkować ;)
Zdjęcia są jakie są (jeśli ktoś przebrnie przez nie wszystkie to mu złoty medal na czoło ;) bo primo złe światło, secundo jestem gapa i nie umiem odkręcić szarej połówki z aparatu ;/ dziadostwo usiadło na obiektywie i zleźć nie chce ;)

No to tadam :

RZUT 1- ''ala patchwork'' z naklejkami różniastymi, guziorami, bradsami z zeszłego roku, wstążkami i.te.pe .. takie słodziachne :) Ostatnia niebieska- moja ulubiona chyba ;) sama sobie wyślę :D

RZUT 2 - ''kwadratowa porażka'' HAHA tak naprawdę nie ma się czym chwalić :P przeciętniaki z ulicy świątecznej, pierwsze w tym roku popełnione hyhy.. no dobra, żenua ;)

RZUT 3- ''pionowce'' w różnym stajlu, z różnymi dodatkami, dla każdego coś miłego :D
RZUT 4-''gotowce'' czyli, że na gotowych bazach z papermani ;) do kolorowej/embossingowanej bazy wystarczyło dociupciać dodatki, śmiesznie się tak pracuje, zielona i czerwona powstały może w max 10 min (obie-dwie;P), na czerwonej takie fajne cudaczne naklejki, jakby przezroczysty klej z obu stron, przykleja się, sypie brokatem i gotowe nananana ;) (a teraz zaskok- jakby tak sypnąć kolorowym pudrem do embossingu... hmmm...)

RZUT 5- ''poziomowce''- w ostatniej jestem zakochana ;) a pierwsza i druga z kolekcji papierów w dzikich kolorach, które na początku miały być wyzwaniem a stały się bólem w zadku.. (tak, jakby ktoś miał wątpliwości to to wściekły róż jest blech :/)
A na koniec dla wytrwałych- kaszellkowe nowe próby ;) Tylu k**w po polsku, angielsku i turecku dawno się nie narzucałam... ale do wytrwałych świat należy, naumiem się :D


PS. A przy wczorajszym nocnym kartkowaniu nóżką tupałam w rytm świątecznej miuzik i serdecznie dziękuję RMF FM za wpompowanie we mnie świątecznego humorku ;)

7 Comments:

Jowita said...

Sliczne karteczki

Kaszellek said...

ślicznie dziękuję :*

Barbara said...

ale ilość :O i wszystkie takie sympatyczne :) moje typy to poziomowce :)

nannala said...

babolcu, dostałam przesyłkę !
dzięki wieeeeeelkie :)
pierwsze efekty można zobaczyć na moim 'słiIiT blOg4sQ'
wielka buźka !

Olenkaja said...

karteczek masa i piękne co do sztuki
Korzystając z okazji chciałabym życzyć wszystkiego najlepszego na te najpiękniejsze ze świąt: aby miłość i szczęście towarzyszyło Tobie i całej Twojej rodzinie.

Anonimowy said...

czego szukalem, dzieki

仔仔 said...

AV,無碼,a片免費看,自拍貼圖,伊莉,微風論壇,成人聊天室,成人電影,成人文學,成人貼圖區,成人網站,一葉情貼圖片區,色情漫畫,言情小說,情色論壇,臺灣情色網,色情影片,色情,成人影城,080視訊聊天室,a片,A漫,h漫,麗的色遊戲,同志色教館,AV女優,SEX,咆哮小老鼠,85cc免費影片,正妹牆,ut聊天室,豆豆聊天室,聊天室,情色小說,aio,成人,微風成人,做愛,成人貼圖,18成人,嘟嘟成人網,aio交友愛情館,情色文學,色情小說,色情網站,情色,A片下載,嘟嘟情人色網,成人影片,成人圖片,成人文章,成人小說,成人漫畫,視訊聊天室,a片,AV女優,聊天室,情色,性愛

Related Posts with Thumbnails